Ukraine IPMCU

Підвищення безпеки дорожнього руху

d1 За даними Всесвітньої організації охорони здоров"я, дорожньо-транспортний травматизм на сьогодні є однією з найбільших проблем охорони здоров"я. За прогнозами у 2030 році ДТП можуть стати однією з основних причин смертності людей у світі.

У зв"язку із зазначеним, міжнародне співтовариство приділяє значну увагу розробленню та здійсненню стратегічних заходів з безпеки дорожнього руху. Зокрема, Генеральна асамблея ООН прийняла 2 березня 2010 року Резолюцію №64/255 "Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі" Резолюцією проголошено 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху.

В Украіні рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП є одним з найвищих в Європі. За період 2011-2016 роки в Украіні зареєстровано близько 171 тис. ДТП з постраждалими, у яких загинуло 26,7 тис. та травмовано 210,4 тис. осіб.

Велике занепокоення викликає те, що за період 2011-2016 роки на дорогах Украіни загинуло 1,4 тис. дітей віком до 18 років, а ДТП в Украіні є другою за поширеністю причиною смерті дітей від 5 до 14 років.

d2 Враховуючи це, Розпорядженням Кабінету Міністрів Украіни від 14.06.2017 р. №481-р, схвалено Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Виконком МПАКУ вважає, що громадська організація не може  залишатися  осторонь вирішення цієї глобальноі проблеми. Першим кроком стало доручення Київському Відділенню МПАКУ підготувати та провести у вересні цього року бесідиь серед учнів початкових класів шкіл м .Києва з питань безпеки дорожнього руху. Дуже важливо, що підготовка та проведення цих заходів відбувалося у співпраці з київським комунальним підприємством "Центр організації дорожнього руху", яке надало підтримку в частині забезпечення заходів технічними засобами.

Виконком МПАКУ висловлює подяку керівництву КП "Центр організації дорожнього руху " :

директору Черній Віктору Даниловичу,

заступникам директора : Шарову Валерію Олексійовичу та Євдокимову Миколі Миколайовичу.

Виконком МПАКУ оголошує подяку безпосереднім організаторам та участникам заходів:

Віце-Президенту корпорації Малярчуку Сергію Володимировичу

членам корпорації : Субчинському Дмитрові Михайловичу; Клименку Володимиру Івановичу ; Гудименку Семену Володимировичу.

d3 Виконком МПАКУ впевнений, що цей перший крок стане початком участі ГО МПАКУ в реалізації загальнодержавної програми підвищення безпеки дорожнього руху, та сподівається на участь в цій діяльності всіх регіональних Відділень корпорації.

d4Наводимо невеликий фотозвіт проведених заходів. Всього відбулося 5 бесід, в яких прийняли участь понад півтисячі учнів. Окремоі подяки заслуговують "музикальні паузи" у виконанні Малярчука С.В.